Hayy Kitap Duyuru
Arama

Künye

HAYY KİTAP KÜNYE

Genel Yayın Yönetmeni

Rauf Baysal
raufbaysal@hayykitap.com

Genel Koordinatör

Cemal Çınar
cemal@hayykitap.com

Hayykitap Sağlık Yayın Yönetmeni

Nihal Doğan
nihaldogan@hayykitap.com

Hayykitap Çocuk Yayın Yönetmeni

Canan Öztürk
canan@hayykitap.com

ARGE Direktörü

Murat Uludağ
murat@hayykitap.com

Satış Koordinatörü

Mustafa Karakoç
mustafakarakoc@hayykitap.com

Görsel Yayın Yönetmeni

Gaye Özen

gayeozen@hayykitap.com

Sosyal Medya Editörü

Hacer Duman

hacer@hayykitap.com

Dijital Pazarlama Direktörü

Emre Şahin
emre@hayykitap.com

Fuar Direktörü

Mehmet Akbayır
mehmetakbayir@hayykitap.com

Muhasebe ve Finans Direktörleri

Nesrin Özcan
nesrin@hayykitap.com

Gülistan Polat
gulistanpolat@hayykitap.com



Adres

Anadolu Hisarı Mah. Sine Sk. No: 45/1 Beykoz / İstanbul

E-mail: info@hayykitap.com
Tel: 0 212. 352 00 50
Faks: 0 212. 352 00 51

İlham Alın

HAYYKİTAP TV VE SOSYAL MEDYADA BİZ
Hayati Sır'ın dinle bilimi, kalple aklı 'bir'leştiren 14 kitaplık yazı yolculuğu! #Ruhİyiliği
Yazar Hayati Sır, yapay zekanın insan doğasındaki olumsuz taraflarını anlattı
Facebook Instagram Twitter