Hayy Kitap Duyuru
Arama

Yüzyılın Bomba Haberi

Ön kapak Arka kapak

Çaylak gazeteciler bomba haber peşinde!

Satın Al

Kitap Özeti

“Bomba haber her şeyden önce bir sırdır. Ama herhangi bir sır değil. Herkesin dalga geçeceği sırlar da vardır çünkü. Örneğin ablam Clarisse’in sırları, yani şiltesinin altına sakladığı küçük günlüğünde yazanlar kimseyi ilgilendirmez. Biliyorum çünkü okudum. Yok! Bana bütün şehirdeki, hatta bütün dünyadaki okurları ilgilendirecek süper gizli bir sır gerekiyor!”

Antoine Lebic ileride ne olacağına karar verdi: Gazeteci! Üstelik bomba haberlere imza atıp bütün ödülleri toplayacak. Peki kendi gazetesini kurması için seneler geçmesi mi gerekiyor? Tabii ki hayır, yüzyılın bomba haberi avı derhal başlıyor!

“Antoine Lebic’in Destansı Hayatı” dizisinin ikinci kitabı Yüzyılın Bomba Haberi yine çok eğlenceli, yine çok komik. Antoine ve arkadaşları bu sefer de gazeteciliğe merak sarıyor. İddialı bir gazete ve ekip kurup haber peşine düşüyorlar. Fakat sıradan öykülerle yetinmek hiç de onlara göre değil. Şıp diye burunlarının ucundaki yüzyılın bomba haberini yakalayıveriyorlar! Peki ya bomba haber zannettikleri şey tamamen bir yanlış anlamadan ibaretse? Eyvah, başlarını derde sokmasınlar sakın!.. Eğlenceli kitapları, kitap okurken sesli gülmeyi seviyorsanız Yüzyılın Bomba Haberi’ni kaçırmayın!

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Jacques Azam

Jacques Azam

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Jacques Azam Kitapları

Sophie Dieuaide

Sophie Dieuaide

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Sophie Dieuaide Kitapları

Bu kitabı 1070 kişi görüntüledi.