Hayy Kitap Duyuru
Arama

Yüreğime Aşk Düşsün

Ön kapak Arka kapak

33 kapıdan geçmeye hazır mısın?

Satın Al

Kitap Özeti

Hz. Peygamber’imiz (s.a.s.), Hasan-ı Basrî, Bâyezîd-i Bistâmî  ve Muhyiddin İbnü’l Arabî rehberliğinde 33 kapıdan geçmeye hazır mısın?

Ey güzel okuyucu! Haydi gel, bütün gönül yorgunluklarını, dertlerini bırak da seninle güzel bir yolculuğa çıkalım. Var mısın? Varım diyorsan, haydi buyur kalbini keşfetmeye, 33 kapıdan geçmeye. Amma bu yolculuk dünyadaki hiçbir yolculuğa benzemez başta söyleyeyim. Bu, bu zamana kadar kendinde fark edemediğin, o güzeller güzeli Hakk’ın yere göğe değil de senin gönlüne sığdırdığı ‘bir’ kalp yolculuğudur.

Tamam diyorsan haydi hazırlan. Bu yolculukta senin rehberin kim ola ki? Başta Canlar Canı Hz. Peygamber’imiz (s.a.s.) ve O’nun (s.a.s.) sevgililerinden 3 değerlisi. Allah için bütün malından vazgeçen Hasan-ı Basrî Hazretleri, “Allah’ım vücudumu 7 kat genişlet. Sana olan yüreğimdeki muhabbet o kadar büyük ki, cehennem ateşi dahi Sen’in izninle sönecektir.” diyen Bâyezîd-i Bistâmî Hazretleri ve ciltlerce eserleriyle insanlığın kalbini fetheden Muhyiddin İbnü’l Arabî Hazretleri.

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Hilal Otyakmaz Aydın

Hilal Otyakmaz Aydın

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Hilal Otyakmaz Aydın Kitapları

Bu kitabı 1381 kişi görüntüledi.