Hayy Kitap Duyuru
Arama

Tuzlu Kahve Çiftetelli Gerdek

Ön kapak Arka kapak

Evlilik hazırlığında olanlara en güzel hediye… A’dan Z’ye düğün psikolojisi!

Satın Al

Kitap Özeti

Evlilik güzel de, “evlilik öncesi” trajikomik bir kaosa dönüşebiliyor. Tarafların birbirini yakından tanıyıp falsolarını bir kenara not ettiği bu süreç, birçok fikir ayrılığına da gebe olabiliyor. Müstakbel eşlerin en çok çatıştığı ve birbirlerine en çok ihtiyaç duydukları bir zaman dilimi bu aynı zamanda. Evlilik ve Aile Danışmanı Betül Bora Evlilik güzel de, “evlilik öncesi” trajikomik bir kaosa dönüşebiliyor. Tarafların birbirini yakından tanıyıp falsolarını bir kenara not ettiği bu süreç, birçok fikir ayrılığına da gebe olabiliyor. Müstakbel eşlerin en çok çatıştığı ve birbirlerine en çok ihtiyaç duydukları bir zaman dilimi bu aynı zamanda.

Kültürel uyuşmazlıklar, bölgesel farklılıklar hatta gelinliğin etek boyu ve dekoltesi bile “kavga”lara yol açabiliyor. Ailelerin dâhil olmasıyla kimi zaman bu süreç çıkmaza girebiliyor; kimi zaman ise kolaylanıp daha keyifli bir hal alabiliyor.

Uzman Psikolojik Danışman Aykut Bora, Evlilik ve Aile Danışmanı Betül Bora ile birlikte, kendi nişan ve düğün deneyimlerinden ve danışanlarının yaşadığı sorunlardan yola çıkarak Tuzlu Kahve Çiftetelli Gerdek kitabı yazdı.

Kitap, bu süreçte tam bir can simidi gibi! Evlilik hazırlığında olan çiftlere psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyor… Epey bir zaman alan düğün hazırlıklarını, gelip çatan düğün gününü ve hemen akabinde yaşananları en az sorunla atlatmak ve evliliği bir eğlenceye dönüştürmek istiyorsanız bu keyifli kitabı mutlaka okuyun!

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Evlilik ve Aile Danışmanı Betül Bora

Evlilik ve Aile Danışmanı Betül Bora

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Evlilik ve Aile Danışmanı Betül Bora Kitapları

Uzman Psikolojik Danışman Aykut Bora

Uzman Psikolojik Danışman Aykut Bora

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Uzman Psikolojik Danışman Aykut Bora Kitapları

Bu kitabı 1258 kişi görüntüledi.