Hayy Kitap Duyuru
Arama

Mutluluk Kürleri 2

Ön kapak Arka kapak

Dr. Ümit Aktaş’tan genç, yaşlı, kadın, erkek herkes için mutluluğun ve sağlığın başucu kitabı! ‘Kendimi çok iyi hissediyorum’ demeniz için…

Satın Al

Kitap Özeti

“Bağışıklık sistemi güçlü olan mutlu olur! Mutluluğu vücudun kendisi üretir! Vücut, fiziki olarak dinç, enerjik ve hastalıklara karşı dirençli olduğunda, insan manen de huzurlu ve mutlu hisseder. Ben fiziki ve manevi dengenin doğru kurulmasını ‘Sağlıklı Yaşam Sanatı’ olarak adlandırıyorum ve bu sanatın bir plan dahilinde icra edilmesi gerektiğini düşünüyorum. İşte sizlere yeni kitabımda bu planın adımlarını ve inceliklerini basit, anlaşılır bir dille anlattım. Herkesin kolaylıkla uygulayabileceği kürler ve tavsiyeler verdim. Hızlı ve sonuç odaklı bir yol çizdim sizler için.

Bu planın en önemli ilk adımı, hayatımızı hastalıklara neden olan zehirlerden arındırmaktır.

İkinci adım mutfağı güçlü doğal silahlarla donatmaktır. Sahte, şiddet görmüş, tarım ilaçlarıyla dolu, fıtratı değiştirilmiş, bizleri hasta eden yiyecekleri hayatımızdan çıkararak, yerine hakiki şifa kaynağı gıdaları koymaktır.

Sağlıklı Yaşam Sanatı’nın üçüncü adımı kendi sağlığımızın kontrolünü ele almak için koruyucu hekimliğin temel prensiplerini akılcı bir şekilde uygulamaktır.

Tüm bu tedbirlere rağmen yine de hastalık gelişir ise, o zaman dördüncü adım devreye girer: İlaçtan uzak doğal bitkisel kürlerle tedavi…

Onbinlerce kişinin okuyup uygulayarak mutluluk ve şifa bulduğu Mutluluk Kürleri kitabımdan sonra şimdi Mutluluk Kürleri 2 ile karşınızdayım. Okuyucularımın sağlıklı ve mutlu olması tek gayemdir.

O zaman haydi bu mutluluk yolculuğuna birlikte çıkalım! Kitaptaki önerilerimi uyguladığınızda, ‘kendimi çok iyi hissediyorum’ diyebiliyorsanız, ne mutlu bana…”
Dr. Ümit Aktaş

Artık sağlığınızın bozulduğunu gördükçe karamsarlığa kapılmanıza gerek yok. Biz bu kitabı sizi mutlu etmek için yazdık. Çaresiz değilsiniz. Çözüm mutfağınızda, doğada, çözüm sizde! Çözüm bu kitabın sayfalarında… İşte Dr. Ümit Aktaş’tan genç, yaşlı, kadın, erkek herkes için
mutluluğun ve sağlığın başucu kitabı!

Önsöz’den:

Zehir yerseniz zehirlenirsiniz.

Genetiği ile oynanmış, zirai ilaçlarla kirlenmiş, içine katkı maddeleri, boyalar, şeker eklenmiş, işlenmiş yiyecekler bizi zehirliyor, hasta ediyor!

Bu yadsınamaz bir gerçek.

Adı üstünde besin.

Besin sizi beslemeli, vitamin, minerallerle dolu olmalı.

Bizim yediklerimiz ise, âdeta bizi öldürmek için tasarlanmış!

Laboratuvarlarda yaratılmış, haftalarca, aylarca bozulmadan duran, kimyasallarla dolu ‘yiyecekler’, genetiğine müdahale edilerek yaratılan ‘süper gıdalar’ ve toksik tarımla kirlenen besin zinciri…

İşte “Neden kanserler bu kadar arttı? Otoimmün hastalıklar neden patladı?

Bağışıklık sistemim neden bozuldu?” gibi soruların cevabı!

Bu kitapla birlikte çıktığımız şifa dolu yolculuğun ilk ve en önemli adımı bunları hayatınızdan tamamen çıkarmak olacaktır.

Hadi başlayalım…

Kitabın Bölümleri:
Birinci Bölüm: NEDEN HASTA OLUYORUZ? OLAĞAN ŞÜPHELİLER
İkinci Bölüm: ŞİFA MUTFAĞINIZDA
Üçüncü Bölüm: SAĞLIKLI YAŞAM STRATEJİLERİ
Dördüncü Bölüm: KRONİK HASTALIKLARA DOĞAL ÇÖZÜMLER
Beşinci Bölüm: SAĞLIĞINI TAKVİYELERLE DESTEKLE
Özel Bölüm 1: MUTLU BAĞIRSAK İÇİN 14 GÜNLÜK MİKROBİYOM KÜRÜ
Özel Bölüm 2: KALICI SAĞLIK İÇİN 24 SAATLİK GÜNLÜK KILAVUZ

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Dr. Ümit Aktaş

Dr. Ümit Aktaş

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Dr. Ümit Aktaş Kitapları

Bu kitabı 2664 kişi görüntüledi.