Hayy Kitap Duyuru
Arama

Kansersavar Mutfak

Ön kapak Arka kapak

Antikanser ilaç besinler ve bu besinlerle özel tarifler! Kanser hücrelerini yok eden bitkiler! Kanser hastaları için özel iksirler, şuruplar, çaylar…

Satın Al

Kitap Özeti

Kanserle mücadele, kanser hücrelerinin aklı ile beden aklının mücadelesidir. Bedenimiz kanser hücrelerine karşı savunmasız değildir. Daha doğuştan, biz kanser olmadan bize bahşedilmiş bir ‘kanserle mücadele donanımı’ ile doğuyoruz ve bu donanım bir kanserojen denizinde yüzmemize rağmen kanser olmamızı engelliyor. Bir şekilde bu donanıma zarar verip de kanser olduğumuzda da iş bitmiyor; bu sistem iyileştirilirse bizim de iyileşmemizi sağlıyor ki burada da tabiat aklı devreye giriyor. Tabiat, bizim kanserle savaşan sistemimizi ‘kamçılayan’ cevherlerle dolu, beslenirken de ‘şifalanabiliyoruz’ eğer tabiattan bilim ışığında akıllıca istifade edebilirsek.

Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu, Kansersavar Mutfak kitabını, yılların tecrübesi ile işte tam da bunun için yazdı!

Kuruyemişlerden baharatlara, sebzelerden baharatlara, iksirlerden şuruplara, çaylardan tatlılara, salatalardan çorbalara ve turşulara tüm kansersavar besinler, farklı tarifler eşliğinde bu kitapta. Bu besinlerle hem kanserden korunmak hem de kanser tedavisine destek olmak mümkün!

Afiyet, şifa olsun…

 
Kitabın bölümleri:

1. BESLENME VE KANSER İLİŞKİSİ

2. KANSERSAVAR KURUYEMİŞLER, ÇEKİRDEKLER

3. KANSERSAVAR BAHARATLAR

4. KANSERSAVAR SEBZELER

5. KANSERSAVAR MEYVELER

6. KANSERSAVAR İKSİRLER

7. KANSERSAVAR ŞURUPLAR

8. KANSERSAVAR SALATALAR

9. KANSERSAVAR ÇAYLAR

10. KANSER HASTASININ TÜKETEBİLECEĞİ SAĞLIKLI TATLILAR

11. KANSERSAVAR ÇORBALAR

12. KANSERSAVAR TURŞULAR

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Dr. Elif Güveloğlu

Dr. Elif Güveloğlu

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Dr. Elif Güveloğlu Kitapları

Bu kitabı 2073 kişi görüntüledi.