Hayy Kitap Duyuru
Arama

Kanser İyileşir

Ön kapak Arka kapak

1800 bilimsel referansla kanserde devrim kitabı!

Satın Al

Kitap Özeti

Hayykitap yıllarca gündemde kalacak bir kitabı daha Türk okuyucusuna sunuyor. Sağlıkta bir ‘ezber’ daha bozuluyor! Bu kitapla kanser algısı değişiyor…

Yıllardır yanlış yaptık! Kanseri, ‘kötü hastalık’, ‘ölümcül hastalık’ gibi farklı isimlerle adlandırıp teşhis konulduğu anda ona ‘teslim’ olduk. Kimi doktorlar da ‘iyileşmez’ diyerek karamsarlığı körükledi durdu. Ama artık gerçekler gün yüzüne çıkıyor! Bu kitapla birlikte kanser hakkında bildiklerinizi unutma vakti!

Vücudumuzda kansere karşı birçok savunma sistemi olduğu gibi, kanseri iyileştirecek güçler de var! Bedenimiz tamir mekanizmaları ile dolu. DNA tamiri ile kanserleşen hücrelerin bir kısmı normale döndürülebiliyor, döndürülemeyenleri ise oldukça güçlü bir ‘bağışıklık’ sistemi ordusu karşılıyor. Kısacası bizde zaten var olan ‘anti kanser’ bağışıklık sistemlerimizi yeterince çalıştırabilirsek, kanserin oluşmasını veya oluştuktan sonra ilerlemesini durdurmak mümkün.

Dr. Elif Güveloğlu, patoloji uzmanı, ayrıca fitoterapi konusunda da yüksek lisans yapmış bir hekim. Patoloji ihtisası sırasında hem kanserleşmiş hem de normal dokuları mikroskop altında inceleme şansı bulmuş. Yıllardır kanser hastalarına danışmanlık yapıyor, yüzlerce hastanın iyileşmesine vesile oluyor. Dr. Güveloğlu kendinden emin: “Uzun araştırmalar sonrasında, bağışıklık sisteminin vücuttaki kanser hücrelerine neler yaptığını mikroskop altında gördüğümde dedim ki; insan bedeninin kanseri yenmesi bir mucize değil, yaratılışımızın doğal bir parçası!”

Bu kitap hem kanser hastalarına ve hasta yakınlarına, hem kanserden korunmak isteyenlere, hem de tıp öğrencilerine ve doktorlarına eşsiz bir kaynak. Binlerce bilimsel araştırma okunup incelenerek yazılmış, 1800’ün üzerinde referans gösterilmiş.

‘Kanserden nasıl korunuruz, nasıl kurtuluruz?’ sorusunun cevabı, kanser tedavisinde doğal güçler, en etkili bitkisel/hayvansal takviyeler ve onların kemoterapi/radyoterapi ile uyumları, mutfaktaki kanser savarlar, özel iksirler, çorbalar, salatalar, tatlılar, çaylar…

Mutfağımızda her gün elimize aldığımız besinlerin, bilimsel araştırmalarda sergiledikleri marifetleri gördükçe, hayretler içerisinde kalacak, tabiatın gücünü daha iyi anlayacak ve Yüce Yaradan’a bir kez daha hayran olup şükredeceksiniz… Ve artık kanser size ‘teslim’ olacak!

Kitabın Bölümleri:

Birinci Bölüm: DOĞAL TIP
İkinci Bölüm: KANSERDEN NASIL KORUNURUZ, NASIL KURTULURUZ?
Üçüncü Bölüm: KANSER TEDAVİSİNDE DOĞAL GÜÇLER
Dördüncü Bölüm: MUTFAKTAKİ KANSERSAVARLAR
Beşinci Bölüm: HANGİ ŞEKER KANSERE DOST, HANGİSİ DÜŞMAN?
Altıncı Bölüm: KEMOTERAPİ VE RADYOTERAPİ İLE UYUMLU BİTKİSEL İLAÇLAR
Yedinci Bölüm: RUHA DOKUNMADAN TEDAVİ OLMAZ?
Sekizinci Bölüm: KANSER HASTALARI İÇİN ÖZEL REÇETELER

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Dr. Elif Güveloğlu

Dr. Elif Güveloğlu

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Dr. Elif Güveloğlu Kitapları

Bu kitabı 904 kişi görüntüledi.