Hayy Kitap Duyuru
Arama

Kaliteli Yaşamın Sırrı 3’ü 1 Arada

Ön kapak Arka kapak

Hastalıkların tedavisi ve kalıcı sağlık için 3’lü formül:1. Pozitif zihinsel tavır2. Sonuç odaklı beslenme3. Etkin fitoterapi ve aromaterapi

Satın Al

Kitap Özeti

Sağlınızla ilgili her mesele hayatidir, sağlıklılık halini sürdürme çabanız bile…

Bu yolda Kaliteli Yaşamın Sırrı hayatınızı kolaylaştıracak bir rehber! Bakış açınızı genişletmenizi sağlıyor, hastalıkların tedavisi ve kalıcı sağlık için 3’lü formülü bir arada veriyor!

Fitoterapist ve Aromaterapist Diyetisyen Arzu Yamanel, pozitif zihinsel tavır, sonuç odaklı beslenme, etkin fitoterapi ve aromaterapi ile bütüncül bir yaklaşımla Kaliteli Yaşamın Sırrı’nı anlatıyor. Bu bütüncül yaklaşımla zihninizi ve bedeninizi en etkin biçimde severek yönetmeniz için ihtiyacınız olan kapsamlı bilgiyi size sunuyor. Hastalıklara göre diyet reçeteleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor…

Öğrenilmiş çaresizlikleri, karamsarlığı, umutsuzluğu, yetersizlik duygusunu vücudunuza aldığınız besinlerin inanılmaz zengin dünyasıyla yenin. Onları keşfedin ve ihtiyaçlarınız için en doğru biçimde kullanmayı tatlarını çıkararak öğrenin.

Meseleye pozitif yaklaşıp kendinizi severek, anlayarak ve motive ederek, neyi neden vücudunuza alacağınızı iyi bilip sonuç odaklı beslenerek ve bitkilerden en etkin biçimde yararlanarak, hastalıkta ve sağlıkta hayatınızı maksimum kalitede tutmanın keyfini çıkarın.

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Arzu Yamanel

Arzu Yamanel

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Arzu Yamanel Kitapları

Bu kitabı 1437 kişi görüntüledi.