Hayy Kitap Duyuru
Arama

Kadınların Altın Kitabı

Ön kapak Arka kapak

Zehirli kimyasallara son! Eviniz için en sağlıklı, en ucuz formüller bu kitapta!

Satın Al

Kitap Özeti

Evinize doğallık geliyor. Zamanla yarışan, eviyle barışan, yavrusunu kucaklarken dünyayı ıskalamayan kadının altın kitabı bu. Ailelerin ve mutlu evlerin Ekolojik Abi’si Erkan Şamcı yeni dünyanın sürekli hızlı, hijyen çılgını, hep yetişmeye çalışan kadınının imdat çığlığına yardım eli uzatıyor. Hayat kurtarıyor, evle ilgili her derde deva oluyor. Mutfaktan banyoya, dekorasyondan ev ekonomisine, temizlikten aşçılık sanatına kadar her konuda doğayla dost bilgiler veriyor. Dahası da var!

Parmağına tektaşı takmak güzel de, o taşın altında biriken kirler nasıl temizlenecek? Oğlanın ateşi çıktı, acile koşacaktık ki, Erkan abi yetişti imdada! Misafirin kızı bembeyaz cânım koltuğun üstüne sakızlı muhallebiyi devirmez mi? İmdaaaat! Kalorifer petekleri pislik üretiyor, nasıl temizlenecek bunlar? Annemden yadigâr küpenin teki düştü, evin içinde ama nasıl bulunacak minicik taş? Her yer oyuncak, nasıl dezenfekte edilecek bunlar?

Merak etmeyin Erkan Şamcı, anneannelerin hamaratça mucitliğini alıp, torunların evlerine misafir oluyor. Evle ilgili en temiz, en sağlıklı, en pratik, en ekonomik çözümler Kadınların Altın Kitabı’nda.

Kitabın Bölümleri:

Birinci Bölüm: “EVİM EVİM GÜZEL EVİM”
İkinci Bölüm: EV TEMİZLİĞİ VE EŞYALARIN BAKIMI
Üçüncü Bölüm: MUTFAKTA TEMİZLİK VE DÜZEN
Dördüncü Bölüm: ÇAMAŞIR VE AYAKKABI BAKIMI
Beşinci Bölüm: AİLE BÜTÇESİNE KATKI
Altıncı Bölüm: MUTFAK ALIŞVERİŞİ VE GIDA SAKLAMA YÖNTEMLERİ
Yedinci Bölüm: YEMEK HAZIRLAMA VE SUNUM
Sekizinci Bölüm: SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN PRATİK BİLGİLER

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Erkan Şamcı

Erkan Şamcı

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Erkan Şamcı Kitapları

Bu kitabı 1698 kişi görüntüledi.