Hayy Kitap Duyuru
Arama

İyiliğin Kılıcı

Ön kapak Arka kapak

Hayati Sır perdeleri ‘bir’ ‘bir’ kaldırıyor!

Satın Al

Kitap Özeti

‘Mehdi’nin Sözleri’ hepimize yapılan son bir çağrıdır! ‘İyiliğin Kılıcıdır’ o! Kötüleri bile şeytanın esaretinden kurtaracak ‘bir’ sözdür! Kalbinizle ‘oku’manız gerekiyor önce bu yazılanları… Sonra elbette aklın eylem gücüne ihtiyaç var!

Hiç unutulmamalıdır ki ‘insan’ Allah’ın halifesidir… ‘Bir’ yeryüzü halifesi… Her insanın tek ‘bir’ Cennet kalbi vardır aslında! Bu dünya imtihanında ‘kalb’ aynanızı temiz tutmayı başarmışsanız, kalbinize her baktığınızda Cennet’i görebilirsiniz… İşte herkese kendi kalbinin içinden Cennet’i gösterebilmek için yazıldı ‘Mehdi’nin Sözleri’… Allah’ın inayetiyle, her gönüllü insanı şeytanın kavurucu ateşinden çekip alabilmek için…

Bu sözleri ‘kalb’lerinde duyup, aklını kullanarak şeytanın teknolojisinden uzaklaşan herkes inşallah kurtulacaktır… Ama hâlâ o dumansız ateşin içinde bir ‘haz’ zinciri ile birbirlerine bağlı olarak yaşamayı tercih edenler var! Onlar için de yapılabilecek pek bir şey kalmadı şu son zamanda! Çünkü ‘İyiliğin Kılıcı’ onların da sonunu hazırlayacak belki!

Bu dünyadaki Cennet ve Cehennem artık iyice birbirinden ayrılacak! Herkes birbirini görür görmez hemen tanıyabilecek… Kim melek, kim şeytan, kim ‘insan’ bilecek!

O zaman bu zamandır işte!

‘İyiliğin Kılıcı’ belki de her insanın kalbindeki ‘Mehdi’nin ilk sözleri olacak!

Değişmez ve sarsılmaz ‘bir’ hakikat bilgisi olarak!

Kimliğini şu ana kadar açıklamayan Hayati Sır, üçüncü kitabıyla yine ‘kalb’e çağırıyor bizi. Onun kim olduğunu merak eden okuyuculara, sen kimsin diye soranlara o da soruyor: ‘Biz’ ‘bir’‘bir’imizi bilir miyiz yoksa? ‘Halim selim’ ‘bir’ ‘kalb’in içinde birbirimizi ‘hiç’ görmeden bile olsa tanıyabilir miyiz?

Ve susuyor tekrar: Bizim de ‘bir’ sözümüz olabilmişse eğer ‘Mehdi’nin Sözleri’ içinde ‘İyiliğin Kılıcı’ olarak, biliyoruz ki bu sözler tümüyle O’nun sonsuz lütfuyladır… Yoksa ‘Hayati Sır’ kimdir ki! Cenab-ı Allah’ın fakir ‘bir’ kulu… Tek ‘bir’ an parçası! Tek ‘bir’ söz! Hepsi o kadar işte!

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Hayati Sır

Hayati Sır

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Hayati Sır Kitapları

Bu kitabı 842 kişi görüntüledi.